Misyon

Önce ülkemizde sonra dünyada daha çok KARATAŞ modern tarım makinaları ve diğer KARATAŞ ürünlerinin alınmasını sağlamak. Müşteri beklentilerini karşılayan yenilikçi ürünleri ve hizmetleri ile farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Karataş ürünlerinin Tasarımı, üretimi, alımı, satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda; Müşteri talep ve beklentilerini yasal şartlar içinde, en iyi şekilde karşılayacak kesintisiz uluslararası kalite ve standartlarda sunmak temel politikamızdır.

 

Yeni Karataş Traktör

Karataş Traktör


Vizyon

Günümüzün rekabet ortamında, Karataş organizasyonu, yetkili satıcıları ve servisleriyle Karataş ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri tatminini temel ilke olarak benimsemiş ve bunu müşterilerine aktarabilmiş bir şirket olarak kalite, maliyet,fiyat,teslim süresi ve, çalışanların memnuniyeti açısından sektörde ve Türk ekonomisinde örnek bir model olacaktır.

Çalışanları teknik bilgi, kalite ve verimlilik konusunda eğitmek, motive etmek. Yaptıkları işlerde moral ve tatmin duygularını arttırmak, sorumluluk bilincini geliştirmek temel felsefemizdir.

 

Karataş Vizyon

Kalite Politikamız

Karataş ürünlerinin Tasarımı, üretimi, alımı, satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda; Müşteri talep ve beklentilerini yasal şartlar içinde, en iyi şekilde karşılayacak kesintisiz uluslararası kalite ve standartlarda sunmak temel politikamızdır. Çalışanları teknik bilgi, kalite ve verimlilik konusunda eğitmek, motive etmek. Yaptıkları işlerde moral ve tatmin duygularını arttırmak, sorumluluk bilincini geliştirmek temel felsefemizdir.

Risk ve fırsatları lehimize çevirip; Maliyetleri arttıran hata unsurlarını Karataş organizasyonu, bayi, servisleri ve tedarikçilerimizle de işbirliği yapıp yok ederek cazip fiyatlarla ve zamanında teslim ilkesi ile pazar payını arttırmak ana amacımızdır. Kaliteye önem veren, üretimimiz için gerekli hammadde ve malzeme stoku bulunduran, teslim zamanlarına uyan talep ettiğimiz hammadde, malzeme ve ürünleri temin edebilecek güçlü tedarikçilerle çalışmak politikamızdır.

Eğitimli ve deneyimli çalışanı ile birlikte el ele verip, Kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, Müşteri memnuniyetini arttırmak vazgeçilmez prensibimizdir.

 

Karataş Vizyon
Karataş Traktör
Karataş Traktör
Karataş Traktör
Karataş Traktör
Karataş Traktör
Karataş Traktör
Karataş Traktör
Karataş Traktör
Karataş Traktör
Karataş Traktör
Karataş Traktör
Karataş Traktör